TRAVEL MEGA MARKET

Подорожуй Просто

Travel Mega Market - лідер на ринку онлайн-бронювання подорожей. Кожен день ми надихаємо мільйони мандрівників і допомагаємо їм здійснити подорож своєї мрії. Наш портал пропонує вражаючий вибір варіантів для подорожей в більш ніж 200 країн світу. У нас немає прихованих платежів, ви завжди бронюєте і оплачуєте подорож за гарантованою ціною. Для більшості пропозицій є можливість безкоштовного скасування бронювання за 1-3 дні до початку поїздки.

Насолоджуйтесь подорожами, використовуючи нашу систему онлайн бронювання.

cruise

БІЛЬШІСТЬ ОБИРАЄ TRAVEL MEGA MARKET

Ви отримуєте на 90% більше ніж на будь-якому іншому сервісі


Як експерти в галузі туризму та IT-технологій, ми стали лідерами по інноваційним рішенням і онлайн-інструментам для подорожей.


Подорожуй Просто

Створіть подорож своєї мрії всього за декілька кліків. Скористайтеся НАЙКРАЩИМИ ПРОПОЗИЦІЯМИ. Всі туристичні послуги на ОДНІЙ платформі.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Виділена підтримка

Ми працюємо для того, щоб ви в повній мірі насолоджувалися подорожжю. Оператори підтримки допоможуть з підбором кращих варіантів і бронюванням.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Найкращі ціни

Інтегрувавши в нашу систему 550+ постачальників, ми гарантуємо найкращий вибір цін. Ми вдосконалюємося для ще більшого покращення наших тарифів.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

НАШІ ПОСЛУГИ

Подивіться Що Ми Маємо

Travel Mega Market - це єдине рішення для подорожей, яке об'єднує всі туристичні послуги - авіаквитки, готелі, оренду автомобілів і трансферів, круїзи і багато іншого - в одному модулі бронювання. Постійно збагачуємо наші ресурси, розширюємо спектр послуг та інтегруємо нових постачальників.

Ми надаємо можливості як для самостійних подорожей, так і для всіх типів туристичних компаній - від агентств до туроператорів.

АВІАКВИТКИ

Інтеграція всіх GDS: Galileo, Sabre, Amadeus, Sirena, World span + більш ніж 900 регулярних авіаліній + 200 лоукост перевізників + тарифи IATA членів 110+ країн.

ГОТЕЛІ

Більше ніж 750 000 готелів по всьому світу + Channel manager, для онлайн перевірки наявності номерів в готелях, +синхронізація пропозицій від всіх постачальників на один готель.


ТУРИ HOLIDAYS

Замовляючи тури на нашому порталі, ви придбаєте якісний туристичний продукт та зекономите свій час, адже ви можете забронювати і сплатити тур, не виходячи з дому.

КРУЇЗИ

Круїзи від кращих круїзних ліній класу Standard, Premium і Lux. Онлайн-пошук та бронювання, акції та знижки, відмінний сервіс та неповторна атмосфера.